Aktualności

Apel do rodziców LGBT

By  | 

Drodzy Rodzice dzieci LGBT!

Wszystkie dzieci LGBT, które walczą o swoje równe prawa mają przecież swoich rodziców. Wszyscy jesteśmy podobnymi ludźmi. Łączy nas tak wiele. Skąd te podziały i nierówności. Wszyscy zasługujemy na godne życie bez sporów i podziałów. Musicie pomóc swoim dzieciom w walce z nierównością! Wspierajcie swoje dzieci, one po prostu chcą być szczęśliwe. Czy tak ciężko jest nam zaakceptować, że każdy dąży w życiu do osiągnięcia szczęścia. To tak na prawdę tak nie wiele, dla niektórych, a tak ciężko jest im to osiągnąć.

Wspierajmy dzieci w walce z podziałami. Dajmy im swobodę życia, poczucie bezpieczeństwa i szczęścia. Nie krytykujmy! Każdy jest inny i każdy ma prawo do podejmowania własnych decyzji. To, że ktoś ma inną orientację, wcale nie świadczy o tym, że jest gorszy. Wręcz przeciwnie jest taki sam! Bądźmy ludźmi, nie kłóćmy się, żyjmy w pokoju i pozwólmy wszystkim tak żyć.

Kto może wesprzeć nasze dzieci LGBT jak nie my właśnie. Wspierajmy nasze dzieci. Dajmy im możliwość podejmowania własnych decyzji i akceptujmy je. Inna orientacja to nic zdrożnego. Taka jest natura. W biologii zdarzają się różne fakty i nikogo to nie dziwi. Nikt nie może być skonstruowany według jakiegoś odgórnego schematu i taki, jakiego oczekuje od niego społeczeństwo. Każdy z nas ma swój własny tok myślenia. Dzieci LGBT nie robią i nie chcą robić nikomu niczego złego. Skąd zatem całą nienawiść skierowana do tych środowisk. Przecież geje i lesbijki chcą być po prostu szczęśliwi. Razem żyć, pracować, czy uczyć się. Chą po prostu ogólnej akceptacji społeczeństwa, które jest im tak ciężko osiągnąć.

Rodzice nie pozwólmy na tą nienawiść wobec naszych dzieci! Wspierajmy je w ruchu LGBT. One Was potrzebują najbardziej. Kto, jak nie Wy właśnie wesprze je wtym trudzie, jaki kosztuje ich walka o swoje prawo do szczęścia, bo tak na prawdę o to chodzi w walce LGBT. Dzieci LGBT potrzebują akceptacji do wolnego wyboru i normalnego życia, wspierajmy je! To tak nie wiele, a z drugie strony tak dużo dla nicz!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *